Funkcjonalność

W artkuchnia do produkcji mebli kuchennych używamy materiałów najwyższej jakości. Dzięki nim Państwa kuchnie zawsze wykonane są perfekcyjnie i innowacyjnie.

Takie rozwiązania zapewniają m.in. stosowane przez artkuchnia systemy firmy Blum, która specjalizuje się w produkcji okuć, zapewniających komfort poruszania. Do produkcji naszych mebli używamy też najwyższej jakości materiałów i rozwiązań dostarczanych przez firmy Peka, Corian i Ritter.


Blum

Peka

Systemy podnośników do frontów górnych, zawiasy, szuflady i organizacje do szuflad w naszych meblach są firmy Blum, dzięki czemu mają Państwo wysoką jakość przez cały okres użytkowania.
www.blum.pl
Systemy wysuwne, obrotowe i segregatory na śmieci firmy Peka, zagospodarowują funkcjonalnie przestrzeń w szafkach.
www.peka.pl
   

Ritter

Corian

Firma Ritter rozwija i produkuje wyposażenie gospodarstwa domowego. Specjalizuje się w sprzęcie do zabudowy, to m.in. krajalnice, wagi kuchenne, pojemniki na chleb i wszystko, co sprawia, że codzienne przygotowywanie posiłków staje się łatwiejsze.
Corian to materiał, z którego wykonujemy blaty kuchenne. Jest to materiał odnawialny, można go okresowo szlifować i polerować, co sprawia, że nawet po 10-20 latach intensywnego użytkowania może on wyglądać jak nowy.
www.corian.pl

wróć