Praktyczny okap sufitowy 2015-11-18

Jest prawie niewidoczny, doskonale pochłania zapachy, bardzo cicho pracuje, jest sterowany pilotem. Okap sufitowy to komfortowe rozwiązanie połączone z pięknym designem. Wszyscy miłośnicy gotowania wiedzą, że okap jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni. Zapewnia odpowiednią wentylację, wchłania niepożądane zapachy i chroni...

czytaj więcej

Praktyczny i elegancki zlewozmywak 2015-05-04

Praktyczny i elegancki zlewozmywak

To niezastąpione urządzenie w kuchni. Spełnia wiele funkcji, ułatwia pracę, a przede wszystkim utrzymanie porządku. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni model.
Chociaż niewielki,...

czytaj więcej

Kuchnia: oddzielna czy z salonem? 2015-04-30

Kuchnia: oddzielna czy z salonem?
O tym, jakie rozwiązanie lepiej sprawdzi się w naszym mieszkaniu/domu...

czytaj więcej

Przyjęcie w jednym urządzeniu 2015-02-04

Przyjmowanie gości jest bardzo przyjemne. Ale wymaga też sporo przygotowań. Na szczęście na rynku są urządzenia, które sprawiają, że staje się to bardzo proste.

Nie ma większej przyjemności od goszczenia osób, które lubimy. Szczególnie gdy przyjmujemy ich w swojej przytulnej kuchni i razem zasiadamy do stołu. Jednak żeby zachwycić rodzinę czy przyjaciół kulinarnymi specjałami, trzeba się trochę napracować. Zwłaszcza gdy spodziewamy się większego grona na obiedzie czy kolacji.

czytaj więcej

Wygoda ponad wszystko!

Niewygodna kuchnia to prawdziwy koszmar. Chyba większości osób zdarzyło się doświadczyć tego na własnej skórze. W stan irytacji mogą wprowadzić z pozoru błahe sprawy i nietrafione rozwiązania. Wystarczy, że szafki są zamontowane na wysokości nieodpowiedniej do wzrostu domowników. Wtedy albo trzeba się przesadnie schylać albo wspinać po krzesłach czy stołach. Drażniące bywają blaty zbyt małe, aby swobodnie przygotować na nich produkty potrzebne do posiłku albo żeby odstawić na nie naczynia. Do furii mogą doprowadzić meble, w których nie mieszczą się wszystkie garnki i żeby wyjąć jeden trzeba przestawić trzynaście innych.

czytaj więcej

Kuchnia – serce każdego domu

To nie tylko miejsce, gdzie się gotuje. W kuchni spotykają się rodziny, przyjaciele, by wspólnie spędzić czas, porozmawiać, razem zasiąść przy stole. Dobry projekt powinien uwzględniać te wszystkie funkcje.

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu. To nie tylko miejsce, gdzie przyrządza się posiłki lub zmywa naczynia. To przede wszystkim przestrzeń pełna pozytywnych emocji. Tutaj spotykają się rodziny i przyjaciele przede wszystkim po to, aby razem spędzić czas. W kuchni zasiadamy razem do stołu, aby nie tylko jeść, ale i porozmawiać. Często to właśnie w niej mieści się główny punkt dowodzenia podczas imprez czy ważnych uroczystości.

czytaj więcej